Logo
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Rekuperace svépomocí

Rekuperace svépomocí

Přemýšlíte o systému větrání s rekuperací tepla pro váš dům nebo domek? Zvládnete si udělat hodně prací na stavbě sami? Ano? Právě pro vás jsme tu sestavili pár kroků, podle kterých zvládnete nainstalovat rekuperační systém pouze za naší odborné asistence.

  • Zpracujeme vám návrh nebo celý projekt s nákresem rozvodů a délek potrubí s umístěním koncových elementů. Pomůžeme vám s výběrem vhodné rekuperační jednotky. Součástí návrhu bude i cenová nabídka na použitý instalační materiál a rekuperační jednotku.

  • Podle našeho návrhu nejprve připravíte prostupy zdmi nebo stropem a následně provedete instalaci rozvodů flexibilního potrubí Rekuflex 75 po domě. Potrubí napojíte dle našich instrukcí do rováděcích boxů a výustek. Pověsíte rekuperační jednotku na strop nebo na zeď dle zvoleného typu jednotky. Poté připojíte jednotku pomocí izolovaného potrubí Rekuflex ISO na rozváděcí boxy a na sání a výfuk ven z budovy.

  • Tímto je vaše práce u konce, následně dojde k zaregulování systému a k odbornému zprovoznění rekuperační jednotky našim technikem.

  • V průběhu celé instalace vám můžeme zaručit podporu našich technických pracovníků.